Hizmetlerimiz

Web Tasarım

interfeis

Son 10 yılın internet kullanım trendi pazarlama aktivitelerinin artık web sayfasında başladığını, satışa yönelik kişisel müdahalenin azaldığını, araştırma - karar verme - satın alma sürecinin bir kaç dakikaya kadar düşebildiğini göstermektedir. Bu aşamada "Satış" amaçlı kurulmuş bir web sitesinin görevi ziyaretçiyi etkileyip, teklif isteme, irtibata geçme veya online satış aşamasına getirmektir. Bu kritik saniyeleri değerlendirip, kullanımı kolay, etkileyici, web standartlarında geçerli, arama motorlarının indekslemesine olanak veren yüksek kaliteli tasarımlara sahip olmanız mümkün. Bizimle iletişime İletişime geçin sizi rakiplerinizden en az bir adım öne geçmenize yardımcı olalım.

Kurumsal Kimlik

interfeis

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir. Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır. Belli dönemlerde firma ve tasarımcıların ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firma kurumsal kimlik ile oluşturduğu imajı sıklıkla değiştirmek istemez. Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temeli firma amblemi üzerine kurulmuştur. Amblem renklerinin her durumda aynı değerde basılması, yazı tiplerinin hiçbir zaman değişmemesi bu çalışmanın temelini oluşturur.

Mobil Uygulama

interfeis

Günümüzün en popüler teknolojik cihazı olan iPhone'lar ile Android telefonlar üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama arayüzleriyle kullanıcılarınıza en şık ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz

SEO Hizmetleri

interfeis

Arama motorları, yapılan sorgular sonucunda listelenen internet sitelerini sıralarken kendilerine has oluşturdukları algoritmaları kullanırlar. Bu algoritmanın içerisinde yaklaşık 200’e yakın kriter web sitenin üst sıralarda çıkmasını ve kolay bulunmasını sağlar. Web tasarımı, güncel içerik, sayfa etiketleri, ziyaretçilerin sayfalarda durma oranı, sayfalardan çıkma yüzdesi, sitenin hızı v.b. gibi fiziksel ve mantıksal kurallar bu kriterlerden sadece birkaçıdır. SEO hizmetleri, sahip olduğumuz 7 yıllık tecrübe ile kriterleri titizlikle uygulayarak söz konusu anahtar kelimelerin, söz konusu siteyi işaret etmesini ve arama sonuçlarında yükseltmesini kapsar. Web tasarım ve SEO çalışmaları kapsamında ihtiyacınız olan tüm desteği sizlere eksiksiz sunuyoruz.

E-Ticaret Paketleri

interfeis

Web yazılım çözümlerimiz; insan hatalarını sıfıra indiren, uygulama ve yorumlama açısından son derece profesyonel ve pratik olan web tabanlı yönetim yazılımları hazırlamaktadır. Hangi alanda faliyet gösterirseniz gösterin işinizin problemsiz ve sistematik bir şekilde büyümesi için projelerinizi, işlemlerinizi, görevlerinizi, müşterilerinizi ve görevlerinizi doğru bir şekilde yönlendirecek, takip edecek ve hataları minimuma indirecek bir yazılıma ihtiyaç duyarsınız. Bitech Yazılım olarak ihtiyaç duyduğunuz yazılım işlerinizde yanınızdayız.

Baskı Hizmetleri

interfeis

Şirkenizin kurumsal kimlik oluşum sürecinden sonra ki en önemli adımlardan biri Baskı Hizmetleridir. Baskının kalitesi ve ebat uygunluğu kurumsal kimliği tamamlanyan şirketinizin prejtijini üst sıralara taşıyan bir etmen ve olmazsa olmazdır. İşte bu süreçte Bitek Reklam şirketiniz kurumsal kimliğini oluşturmakta olduğu gibi baskı matbaa işlerindede yanındadır ve üst düzey bir titizlikle bu süreci tamamlamak için çalışmaktadır.

Sosyal Medya

interfeis

İnternet ve halkla ilişkileri bir araya getiren en önemli kavram olarak karşımıza “sosyal medya” çıkıyor. Sosyal medya internet kullanıcıları için sınırsız fırsatlar sunmakta. Bu fırsatlar şirketlere de yansımakla beraber, ürün ve hizmetlerinde sorun yaşayan, müşterilerini memnun edemeyen şirketler için sosyal medya bir tehlike haline gelmeye başlıyor. İşte bu süreçte Bitek Reklam sizin ihtiyaçlarınıza cevap vererek uygun sosyal medya alt yapısını oluşturuyor.

 • Bitek Yazılım

  Bitek Yazılım, 2006 yılında bilişim dünyasında firmalara kurumsal çözümler üretmek amacı ile yerini almıştır.

  Gelişen Teknolojileri yakından takip ederek her geçen gün kendisini güçlendirerek tüm müşterilerine profesyonelce hizmet vermektedir.

 • Partnerlerimiz

 • Adresimiz

  • Küçükbakkalköy Mah.Serdar Sok.No:1 D:13
   Ataşehir / İSTANBUL
  • +90 (216) 336 67 42
  • iletisim@bitech.com.tr